تبلیغات
:: . - منافقین ::

.

درباره ما

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور به یاد شهید بزرگوار و مظلوم سید حسن آیت فعالیت خود را در زمینه ی مقابله با جریانات انحرافی آغاز کرده است. همان شهید عزیزی که در بدو انقلاب که کسی از ماهیت شیطانی افرادی چون میرحسین موسوی خبر نداشت، به مخالفت با او برخاست، همان که مدافع سرسخت حریم ولایت بود،همان که صبح روز شهادتش که برای طرح مخالفت با سرپرستی موسوی بر یکی از وزارت خانه ها، اسنادی مبنی بر فراماسون بودن موسوی در اختیار داشت، توسط افرادی ناشناس به شهادت رسید و پیکر مطهرش پذیرای 60 گلوله شد. و همان که به معنای واقعی یک عمار بود. این جریانات از هر چهره و طیفی در آن ها دیده می شود. از مقدس نماهای بی شعور انجمن حجتیه گرفته تا گروه های مسلح ضد انقلاب، که هرکدام به گونه ای به جنگ با آرمان های امت برخاسته اند. به امید آن که این گونه اقدامات ناچیز ما ظهور پسر فاطمه (س) را حتی برای لحظاتی نزدیک گرداند.
گفت آن یار کزو گشت سر دار بلند ******** جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد*****


مدیر سایت : یک عمار
جستجو
نویسندگان
آمار تارنما
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • پشتیبان

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اَللهُم عَجِل لِوَلیکَ الفَرجَ والعافیه وَالنَصر وَ اجعَلنا مِن خیر اَنصاره ِو اَعوانه وَالمُستَشهَدینَ بَینَ یَدَیه


  سخنی با شما

  با عرض سلام خدمت شما بازدیدکننده ی گرامی، از این که این تارنما را برای افزایش بصیرت خود انتخاب نموده اید، کمال تشکر و قدردانی را داریم. بدون شک مقابله با جریانات انحرافی تنها در سایه ی تبعیت محض از فرامین مقام عظمای ولایت این پرچمدار ولایت مطلقه ی فقیه امکان پذیر است، زیرا مشخصه ی تمامی این جریانات مخالفت و عناد با این موهبت الهی است. از خداوند منان با همه ی لطف و رحمت واسعه اش درخواست داریم که پایان زندگی ما و شما را به شهادت و رستگاری ختم فرماید. التماس دعا

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور
  تاریخ : شنبه 12 فروردین 1391 شنبه 12 فروردین 1391

   

  منافقین

  سخن گفتن از نفاق و منافقین به همان اندازه سخت و دشوار است که شناسایی و مقابله با آن مشکل می نماید. منافقین در لایه های زیرین جامعه خفته اند تا روز مبادا فرا رسد. البته تنها نمی توان گروهک مجاهدین خلق را به عنوان منافقین دانست بلکه دشمن افراد زیادی را در آب نمک می خواباند برای روز مبادا، که از نمونه های بارز آن برای امروز می توان به اشخاصی چون میرحسین موسوی اشاره کرد. منافقین به عنوان ابزار هایی آماده در سطح جامعه هستند که اگر یک حمله ای از طرف آمریکا به کشور ما صورت بگیرد، یک مرتبه می بینید گروه های مختلفی سربرآوردند. گروهک مجاهدین خلق (منافقین) در حقیقت شعبه ای از نهضت آزادی هستند. نهضت آزادی سلسله جنبان بحث نفاق است و پرچم دار بحث نفاق نهضت آزادی است که عقبه نهضت آزادی یک جریانی است تحت عنوان ملی مذهبی ها که در کشور ما هستند. پس تشکیل این سازمان در سال 1344 و فراز و نشیب های ایدئولوژیک این سازمان رسما در سال های دهه ی 50 به مارکسیست تغییر عقیده دادند که موجی از مخالفت های مردم و علما را در پی داشت. با پیروزی انقلاب، منافقین که هیچ نقش موثری در انقلاب نداشتند، تا آن جا که توانستند سلاح و مهمات جمع آوری کرده تا برای روزی که در مقابل حرکت مردم قرار می گیرند از آن ها استفاده کنند. پس از آغاز قیام مسلحانه ی منافقین علیه ملت ایران، منافقین بزرگ ترین خدمت خود را به دشمن کرد، آری به شهادت رساندن 12000 نفر تا امروز که لکه ی ننگی است که تا ابد برای این جریان خواهد ماند.منافقین در سال های کنونی هم چنان بر شیوه و مرام نا جوان مردانه خود پای می فشارندو هنوز که هنوز است در فضای دگماتیسمی حاکم بر سازمان به سر می برند. در فضایی که هوشی مینه و مائو و چگوارا را برتر از پیامبر خدا و اهل بیت بر می شمرند و برای تحقق آرمان های پوشالی هنوز شعار (هدف وسیله را توجیه می کند و تاکتیک مقدم بر تکلیف است) را سر می دهند. در سال های پیشین دو ترور مهم آنان به شهادت رساندن شهید اسدالله لاجوردی و شهید صیاد شیرازی بود که به انتقام اعدام های منافقین در زندان ها و انهدام کامل سازمان منافقین در عملیات مرصاد، انجام گرفت. اما آنچه که نباید از نظر دور داشت، وجود عناصر خط نفوذ در بدنه ی حاکمیت نظام است که هر روز به شکلی، از پس توطئه ها و حادثه ها بیرون می جهد.

  در سال های اخیر پس از فرار چند تن از اعضای سازمان از پادگان اشرف بسیاری ازجنایات سازمان علیه اعضای آن افشا شد که برای مثال می توان به اجازه ندادن استفاده ی اعضا از کمترین حقوق شهروندی اشاره کرد. یکی از اعضای فراری بیان کرد که در کمپ اشرف هیچ کس طرز کار با تلفن همراه را بلد نیست و کسی اجازه دیدن هیچ شبکه ای به غیر از سیمای آزادی( سیمای نفاق) را ندارد.


  آخرین مطالب ارسالی

  عضویت در شبکه ی اطلاع رسانی

  ایجاد شده توسط وب گذر

  All Rights Reserved 2010 ©ammariun

  This Template Designed By Kohsorkh Team

  کپی برداری از مطالب این تارنما با درج منبع آن بلا مانع است .