تبلیغات
:: . - جریان دوم خرداد ::

.

درباره ما

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور به یاد شهید بزرگوار و مظلوم سید حسن آیت فعالیت خود را در زمینه ی مقابله با جریانات انحرافی آغاز کرده است. همان شهید عزیزی که در بدو انقلاب که کسی از ماهیت شیطانی افرادی چون میرحسین موسوی خبر نداشت، به مخالفت با او برخاست، همان که مدافع سرسخت حریم ولایت بود،همان که صبح روز شهادتش که برای طرح مخالفت با سرپرستی موسوی بر یکی از وزارت خانه ها، اسنادی مبنی بر فراماسون بودن موسوی در اختیار داشت، توسط افرادی ناشناس به شهادت رسید و پیکر مطهرش پذیرای 60 گلوله شد. و همان که به معنای واقعی یک عمار بود. این جریانات از هر چهره و طیفی در آن ها دیده می شود. از مقدس نماهای بی شعور انجمن حجتیه گرفته تا گروه های مسلح ضد انقلاب، که هرکدام به گونه ای به جنگ با آرمان های امت برخاسته اند. به امید آن که این گونه اقدامات ناچیز ما ظهور پسر فاطمه (س) را حتی برای لحظاتی نزدیک گرداند.
گفت آن یار کزو گشت سر دار بلند ******** جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد*****


مدیر سایت : یک عمار
جستجو
نویسندگان
آمار تارنما
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • پشتیبان

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اَللهُم عَجِل لِوَلیکَ الفَرجَ والعافیه وَالنَصر وَ اجعَلنا مِن خیر اَنصاره ِو اَعوانه وَالمُستَشهَدینَ بَینَ یَدَیه


  سخنی با شما

  با عرض سلام خدمت شما بازدیدکننده ی گرامی، از این که این تارنما را برای افزایش بصیرت خود انتخاب نموده اید، کمال تشکر و قدردانی را داریم. بدون شک مقابله با جریانات انحرافی تنها در سایه ی تبعیت محض از فرامین مقام عظمای ولایت این پرچمدار ولایت مطلقه ی فقیه امکان پذیر است، زیرا مشخصه ی تمامی این جریانات مخالفت و عناد با این موهبت الهی است. از خداوند منان با همه ی لطف و رحمت واسعه اش درخواست داریم که پایان زندگی ما و شما را به شهادت و رستگاری ختم فرماید. التماس دعا

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور
  تاریخ : شنبه 12 فروردین 1391 شنبه 12 فروردین 1391

  پس از پیروزی انقلاب اسلامی دهه 76 تا 84 یکی از دوران های سیاسی حساس و سرنوشت ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی است. به جرات می توان گفت که ورود دوم خرداد به عرصه سیاسی کشور امیدی نا امید کننده را به جریان اپوزیسیون (ضد انقلاب) داد. و در عرصه عمل نیز این جریان تمام تلاش خود را برای نابودی آرمان های انقلاب به کاربرد. با این توصیف می توان گفت واقعه ی دوم خرداد 76 در تاریخ انقلاب اسلامی یکی از نقاط عطف نظام است. شاید یکی از دلایل اقبال مردم به این جریان مشکلات اقتصادی دولت هاشمی رفسنجانی بود، به طوری که آرای 16 میلیونی دور اول کاندیداتوری هاشمی به حدود 10 میلیون رای در دوره دوم انتخابات ریاست جمهوری او رسید. توده مردم در یک تحلیل ساده مشکلات موجود را نه متوجه شخص هاشمی به کل شخصیت های مسئول در کشور متوجه می دانستند و بر این اساس در شناختن مقصر عمدتا فرقی میان هاشمی به عنوان رئیس جمهور و ناطق نوری به عنوان رئیس مجلس قائل نبودند و با رای خود می خواستند به مرحله تازه ای وارد شوند. سکولاریم( بی دینی) و پلورالیسم دینی (بر این اساس هیچ معرفتی حقیقی و آسمانی نیست و هیچ تفاوتی بین ادیان وحیانی و غیروحیانی یا آسمانی و زمینی نیست) مهم ترین اساس و نظریه دوم خرداد بود که به وسیله ی این ها می خواست اساس جریان معنویت را برچیند. اصلاح طلبان افراطی با مبنا قراردادن نظریه ی فوق بعد از دوم خرداد 76 حرکتی را بنیان گذاری کردند تا جامعه را به سوی سکولاریسم سوق دهند و با رادیکالی کردن شرایط، گفتمان دوم خرداد را به گفتمان تغییر و استحاله تبدیل کنند.جریان دوم خرداد در طول 8 سال حاکمیت خود دارای اقدامات و مواضعی خاصی بوده است.

  در بعد فرهنگی و اجتماعی: آنچه پس از دوم خرداد به وقوع پیوست سناریوی تقابل با ارزش های دینی بود. هجمه به دین و اعتقادات دینی با تکیه بر شعارهای تساهل و تسامح، حمله به فقه و احکام شرعی ، تهاجم به مقدسات اسلامی و ارزش هایی مانند زیارت عاشورا و ادعیه ی مذهبی – ترویج ابتذال، هجمه به ولایت مطلقه ی فقیه و تخریب چهره حضرت امام خمینی (ره) و حضرت امام خامنه ای (ارواحنا فداه) از محور های اصلی هجمه ی آنان در مطبوعات زنجیره ای بوده که حکایت از برنامه ای از پیش طراحی شده برای سست کردن پایه های فرهنگی و اجتماعی جامعه داشت.

  در بعد سیاسی: این جریان متاسفانه در سال های حاکمیت گفتمان توسعه سیاسی پیوند مستحکمی با مخالفان نظام دینی داشتند. برپایی فتنه هایی چون 18 تیر 78، کوی دانشگاه و امثالهم عدم قاطعیت دولت در مواضع خارجی و داخلی، ایجاد امید در اردوگاه دشمن، نرمش در مقابل استکبار، عقب نشینی از حق مردم و تعلیق فعالیت های هسته ای و ساختارشکنی علیه حاکمیت دینی و... از حرکت های مرموز جریان دوم خرداد بود که هزینه های مادی و معنوی زیادی را به نظام تحمیل کردند.

  در بعد اقتصادی: این جریان تلاش برجسته ای برای برطرف کردن اوضاع بحرانی پس از دولت اقتصادی نداشتند. بیکاری بیش از 5 میلیون جوان، افزایش تورم و کاهش قدرت خرید اقشار جامعه، توقف و رکود پروژه های ملی، کسری بودجه، عدم حمایت لازم از اقشار محروم و ضعیف جامعه،ناکارآمدی سیستم اداری و عدم اصلاح نظام اداری کشور، ضعف در پاسخگویی دستگاه های دولتی به مردم علی رغم طرح شعار دولت پاسخگو و... از نشانه های عدم موفقیت دولت اصلاحات در عرصه اقتصادی بوده است. در واقع باید گفت که جریان دوم خرداد تجربه 8 سال خیانت را به مردم ایران چشاند.


  آخرین مطالب ارسالی

  عضویت در شبکه ی اطلاع رسانی

  ایجاد شده توسط وب گذر

  All Rights Reserved 2010 ©ammariun

  This Template Designed By Kohsorkh Team

  کپی برداری از مطالب این تارنما با درج منبع آن بلا مانع است .