تبلیغات
:: . - گزارشی از برخورد انقلاب اسلامی با انجمن حجتیه ::

.

درباره ما

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور به یاد شهید بزرگوار و مظلوم سید حسن آیت فعالیت خود را در زمینه ی مقابله با جریانات انحرافی آغاز کرده است. همان شهید عزیزی که در بدو انقلاب که کسی از ماهیت شیطانی افرادی چون میرحسین موسوی خبر نداشت، به مخالفت با او برخاست، همان که مدافع سرسخت حریم ولایت بود،همان که صبح روز شهادتش که برای طرح مخالفت با سرپرستی موسوی بر یکی از وزارت خانه ها، اسنادی مبنی بر فراماسون بودن موسوی در اختیار داشت، توسط افرادی ناشناس به شهادت رسید و پیکر مطهرش پذیرای 60 گلوله شد. و همان که به معنای واقعی یک عمار بود. این جریانات از هر چهره و طیفی در آن ها دیده می شود. از مقدس نماهای بی شعور انجمن حجتیه گرفته تا گروه های مسلح ضد انقلاب، که هرکدام به گونه ای به جنگ با آرمان های امت برخاسته اند. به امید آن که این گونه اقدامات ناچیز ما ظهور پسر فاطمه (س) را حتی برای لحظاتی نزدیک گرداند.
گفت آن یار کزو گشت سر دار بلند ******** جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد*****


مدیر سایت : یک عمار
جستجو
نویسندگان
آمار تارنما
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
 • پشتیبان

  بسم الله الرحمن الرحیم

  اَللهُم عَجِل لِوَلیکَ الفَرجَ والعافیه وَالنَصر وَ اجعَلنا مِن خیر اَنصاره ِو اَعوانه وَالمُستَشهَدینَ بَینَ یَدَیه


  سخنی با شما

  با عرض سلام خدمت شما بازدیدکننده ی گرامی، از این که این تارنما را برای افزایش بصیرت خود انتخاب نموده اید، کمال تشکر و قدردانی را داریم. بدون شک مقابله با جریانات انحرافی تنها در سایه ی تبعیت محض از فرامین مقام عظمای ولایت این پرچمدار ولایت مطلقه ی فقیه امکان پذیر است، زیرا مشخصه ی تمامی این جریانات مخالفت و عناد با این موهبت الهی است. از خداوند منان با همه ی لطف و رحمت واسعه اش درخواست داریم که پایان زندگی ما و شما را به شهادت و رستگاری ختم فرماید. التماس دعا

  مرکز مقابله با جریانات انحرافی کشور
  تاریخ : دوشنبه 28 فروردین 1391 دوشنبه 28 فروردین 1391

  انجمن حجتیه

  انجمن حجتیه در سال 1336 توسط شیخ محمد ذاکرزاده تولائی معروف به حلبی تاسیس شد. انجمن هدف اصلی خود را مبارزه با بهائیت می دانست و اعضای خود را از ورود به سیاست منع می کرد. در آغاز حضرت امام (ره) نه تنها اجازه دادند اعضای انجمن از وجوهات برای پیشبرد فعالیت های خود بهره ببرند، بلکه آیت الله خزعلی را نیز به عنوان نماینده خود در انجمن معرفی کردند. با اوج گیری نهضت اما کم کم واقعیت چهره های انجمنی ها مشخص شد. حجتیه ای ها در مبارزات نیز نه تنها به بهانه مبارزه با بهائیت کمکی به انقلابیون نکردند بلکه با سخنرانی های متعدد، حرکت امام عظیم الشان را محکوم نمودند. در اینجاست که همکاری صمیمانه تر با ساواک شروع می شود. در واقع شاه تعادلی میان حضور بهائیان و فعالیت های انجمن ایجاد می کند که همواره بهانه ای برای مبارزه در دست انجمنی ها باشد و متعاقب آن نوعی تفرقه در بدنه  مذهبی جامعه ایجاد شود. با پیروزی انقلاب، حلبی حتی صریحا نسبت به امام موضع گرفت و به حرکت انقلابیون اعتراض کرد او در مورد امام تصریح کرد:(یک خودکاری در دستش گرفته و یک اعلامیه ای نوشته، می خواهد امریکا را شکست بدهد.) انجمن اصل انقلاب قبل از ظهور را زیر سوال می برد و بیان می کرد باید نشست تا امام زمان بیاید و کارها را انجام دهد.امام بعد ها از آیت الله خزعلی خواستند تا به حضورش با عنوان نماینده در انجمن پایان دهد. البته پس از انقلاب عده ای از انجمنی ها به آغوش انقلاب برگشتند و حتی برخی در مقابل انجمن قرار گرفتند. انحراف های ایدئولوژیک در عمق بینش انجمن وجود داشت تا آن جا که با واکنش جدی تر حضرت امام (ره) مواجه شدند:(یک دسته دیگر هم که تزشان این است که بگذارید معصیت زیاد بشودتا حضرت صاحب بیاید. حضرت صاحب مگر برای چه می آید؟ حضرت صاحب می آید که معصیت را بردارد. ما معصیت می کنیم که او بیاید؟ این اعوجاجات را بردارید، این دسته بندی ها را برای خاطر خدا، اگر مسلمانید و برای خاطر کشورتان، اگر ملی هستید، این دسته بندی ها را بردارید. در این موجی که الان این ملت را به پیش می برد، در این موج خودتان را وارد کنید و بر خلاف موج حرکت نکنید که دست و پایتان خواهد شکست.) به دنبال این مواضع انجمن با چهره ای حق به جانب طی بیانیه ای پرمعنا و کنایه دار تعطیلی خویش را اعلام کرد. البته امام نیز با بیان این که انجمن تعطیل شده است نه منحل آن روز این حرکت را بی فایده خواند. و امروز نیز متاسفانه فعالیت های آن ها بسیار زیاد شده است و حتی در برخی از نهادهای مهم کشور نیز نفوذ داشته اند. در حقیقت آن ها مصداق واقعی مقدس نماهای بی شعور اند که حضرت روح الله به زیبایی این عنوان را برای آن ها برگزیدند. امروز بر ماست که با مراقبت از فرزندانمان مراقب دام جلسات حجتیه ای ها که با عنوان امام زمان و مهدویت برگزار می شود، باشیم.


  آخرین مطالب ارسالی

  عضویت در شبکه ی اطلاع رسانی

  ایجاد شده توسط وب گذر

  All Rights Reserved 2010 ©ammariun

  This Template Designed By Kohsorkh Team

  کپی برداری از مطالب این تارنما با درج منبع آن بلا مانع است .